Konzultace a školení

Manuály balení a značení zásilek, odborná školení

Balíme zásilky dle mezinárodně platných předpisů

Všechny obalové materiály určené pro balení a přepravu nebezpečného zboží vyžadují zkušební testy, které vychází z přísných kritérií v souladu s mezinárodními předpisy. Tyto předpisy nejen definují konstrukci obalového materiálu a kapacity těchto obalů, ale i technické požadavky na odolnost během přepravy a manipulace.

Každá látka nebo předmět má jednoznačně určený objemový limit pro konkrétní balení s čímž souvisí zhotovení zápisu přepravní dokumentace

Rádi pro Vás zajístíme zabalení zásilek dle mezinárodně platných předpisů, které definují předpisy pro přepravu nebezpečného zboží a předmětů pozemní, leteckou i námořní cestou. V případě zájmu o tyto služby nás, prosím, kontaktujte. Využít můžete kontaktní formulář na této stránce.

Školení zaměstnanců a tvorba manuálů

Zajistíme kompletní školení ve vaší firmě, abyste mohli zodpovědně balit a označovat nebezpečné zásilky a předměty před jejich odesláním. Pro vaše zaměstnance vypracujeme podrobné manuály a podklady.
 

Tohle potřebujeme

Manuály balení a značení zásilek, odborná školení – ADR konzult

Jsme připraveni Vám pomoci

Potřebujete tuto službu? Ozvěte se.

Služby bezpečnostního poradce ADR nabízíme pro klienty nejen v Brně, ale také v Praze, Ostravě, Liberci, Znojmě, Hradci Králové, Pardubicích, Českých Budějovích a dalších městech. Ozvěte se nám právě teď.

Nevíte si rady s nebezpečnými zásilkami? Využijte naše služby